(1)
انتشار 1396/06/13
نسخه 3.0.5
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 24.65 MB
قیمت 20,000 ریال

آواتار (جادوی طبیعت   ‪Avatar (elements) کندو بازی هیجان انگیز ایرانی (ندارد) گروه کیهان

تصاویر

توضیحات

اگر به سبک بازی های ماجراجویی علاقه مندید توضیحات بازی را بخوانید.

لیان قدرتمند در حال ساخت ارتشی از رباتها برای کنترل سرزمین است. در گذشته افرادی وجود داشتند که توانایی کنترل چهار عنصر اصلی یعنی آب، آتش، زمین و باد را داشتند که آواتار نامیده میشدند اما از آخرین آواتار زمان زیادی گذشته و چنین فردی دیگر وجود ندارد. قهرمان جوان داستان در حین سفرهای خود افرادی را پیدا میکند که هر کدام توانایی کنترل یکی از عناصر را دارند و با قهرمان همراه میشوند. در پایان قهرمان داستان به توانایی کنترل چهار عنصر رسیده و آماده رویارویی با رباتها میشود

بازی Avatar یکی از بازی های ساخته شده بر اساس انیمیشن معروف آواتار در سبک ماجرایی برای PC و PSP است و توسط شرکت THQ منتشر شده است. این نسخه از بازی آواتار، این امکان را به کاربر می دهد تا هدایت سه شخصیت Aang, Katara, Haru و Sokka را بر عهده بگیرد و در خط داستانی به پیش برود تا در نهایت، دشمنان عدالت را از بین ببرد.

البته برای اکثریت مراحل بازی Avatar باید با کاراکتر اصلی حرکت کنید که تسلط کاملی به عناصر آب، خاک، آتش و باد دارد. از این قدرت های طبیعت بهره ببرید تا ضربات مرگباری را به افراد دشمن وارد کنید. هم چنین امکان کمک گرفتن از آن ها برای دفاع شخصی وجود خواهید داشت. داستان بازی از جایی شروع می شود که Aang در کوهستانی به هوش می آید و تصمیم می گیرد تا به خانه بازگردد و به زندگی عادیش ادامه دهد.

اما در طول مسیر مشاهده می کنید که دو قبلیه در حال درگیری با یکدیگر هستند و خیلی وقت است که آرامش در این مناطق حاکم نبوده است. به او در Avatar یاری برسانید تا عوامل این شورش را شناسایی کرده و در نهایت، آنان را به سزای اعمالشان برساند. برای پیروزی در مبارزات باید سلاح های قدیمی و کلاسیکی نظیر شمشیر را به کار بگیرید. هم چنین آیتم هایی در بازی آواتار وجود دارند که در گذشته کشور ژاپن از آنان استفاده میشد. نبرد بین قوم آتش و قوم آب، بسیار ویرانگر تر از آن چیزیست که تصور می کنید و هزاران انسان در این جنگ، کشته و زخمی شده اند. علاوه بر تمامی این مشکلات، کینه ها هنوز در بین این دوم قوم به جای مانده است و پایانی برای این نبرد وجود ندارد

ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان و اطلس):

اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان و اطلس (6 اسلات حافظه برای هر بازی)

اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان و اطلس

کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)

سازگاری با تمام نسخه های اندروید

نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)

کاهش حجم دیتای بازی توسط گروه کیهان و اطلس(برای رفاه حال کاربران)

حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید
برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم ۱۰۶Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)

تغییرات در نسخه 3.0.5

بهبود عملکرد

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(1)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

LenovoA3300-GV فارسی توسط انجمن پارس جی اس ام 1395/08/07 :: amir0***h3

عالیه

مشاهده ادامه نظرات