(1)
انتشار 1395/12/10
نسخه V1.0.0
اندروید 4.0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 6.52 MB
قیمت 50,000 ریال

10شغل‌و‌فرصت‌کسب‌درآمد   ‪10job کندو برنامه مالی و اداری ایرانی (ندارد) GH Tech

تصاویر

توضیحات

۵۰۰۰تومن هزینه‌ی یک کارت شارژه،ولی حالا میتونه یه شغل برات بخره!

تقدیم به شما.برنامه‌ای برای کسب درآمد بدون نگرانی. بین۷۰۰هزار تا ۲ میلیون تومن در ماه

ممکنه شما یه کارمند باشید که زمان زیادی توی محل کار و اداره وقت آزاد دارید ولی ازش استفاده نمیکنید.دانشجو هستید و قراره چهارسال تحصیل کنید و به دنبال کار و شغلی هستید تا تداخلی با برنامه کلاسی شما نداشته باشه(به شخصه تجربه چنین چیزی رو داشتم و عموما یا تداخل داره یا دارمدش به شدت پایینه).کارگر هستید و دوس دارید چند ساعتی بیشتر کار کنید تا حقوق بیشتری رو برای حانواده خودتون بیارید. دانش آموزید و دوس دارید از همون دوران درآمد داشته باشید تا وسایل مورد علاقه خودتون رو در همون دوران بخرید. یا حتی بیکاری رو دارید تجربه میکنید و تا زمان پیدا کردن یه شغل مناسب نیاز به یک منبع درآمد دارید.

اگر وقت اضافی دارید و دوس دارید مبلغی که در بالا به اون اشاره شده به درآمد ماهانه شما اضافه بشه،این اپ رو خریداری کنید و به راحتی و کمترین دردسر شروع به کار کنید.

به هرکدوم از این‌۱۰فرصت،میشه درماه چیزی نزدیک ۳۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومن درامد داشت. این یعنی شما با انجام همزمان دو فرصت میتونید آخر ما تجربه‌ی اضافه حقوقی بین ۶۰۰ تا ۱/۸ میلیون تومن رو داشته باشید.

حالا اگه از پنج فرصت همزمان بهره ببرید چی؟فرض کنید با استفاده از هرکدام،روزانه فقط ۱۰هزارتومن کار کنید. متوجه میشوید که آخر ماه ۱/۵ میلیون تومن در حساب شما خواهد بود. برای یک دانش آموز این هزینه رویاییست!یه دانشجور نه تنها دیگه دغدغه‌ای برای خرج و مخارجش نداره.بلکه طی چهار سال میتونه پس انداز خوبی رو برای ادامه زندگی جمع کنه......

انتخاب با شما......هزینه‌ای به اندازه خرید یک کارت شارژ حالا میتونه زندگیتون رو عوض کنه.

با تشکر 

گروه GH Tech

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(1)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

HUAWEI CRR-UL00 1395/12/11 :: dani0014213982@gmail.com

سلام،خیلی راضیم از برنامه تون.دنبال کارخونگی بودم کلی کمکم کرد،مرسی ممنون

مشاهده ادامه نظرات