(0)
انتشار 1396/05/25
نسخه 1.1
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 10.16 MB
قیمت 50,000 ریال

حقوق یار   ‪LawAssistant کندو برنامه آموزشی ایرانی (ندارد) ایزد خواجوی

تصاویر

توضیحات

بسمه تعالی

(نرم افزار حقوق یار)

(50 % تخفیف به مدت محدود)


کامل ترین نرم افزار حقوقی برای اندروید

با توجه به فقدان یک نرم افزار حقوقی جامع و کامل که در بردارنده نیاز تمامی کاربران اعم از دانشجویان،مدرسین ،قضات،وکلا و ... باشد؛ گروه فلوچارت در صدد برآمد تا چنین نرم افزاری را تهیه و تقدیم کاربران گرامی نماید.

شما می توانید قوانین،دادخواست ها و آزمون های حقوقی را در گوشی خود داشته باشید.

شما می توانید آمار پرونده ها ،قرارها،حق الوکاله ها و بسیاری موارد دیگر را در گوشی خود داشته باشید.

نرم افزار حقوق یار همه چیزهایی که میخواهید را به شما ارائه می دهد.

با ما همراه باشید با معرفی تمامی قسمت های این برنامه  کاربردی و زیبا:

***

بخش قوانین که شامل دو بخش متون و آموزش می باشد.

1-متون شامل آراء وحدت رویه و نظریات مشورتی دادگاهها به همراه قوانین کاربردی و به روز می باشد که قابلیت اشتراک گذاری تک تک مواد قانونی، یادداشت گذاری، افزودن به علاقمندی ها وجستجو در متون و مواد قانونی را دارد:

_قانون اساسی

_قوانین حقوقی

_قوانین کیفری

_قانون تعزیرات حکومتی

_قانون نیروهای مسلح

_قانون مبارزه با مواد مخدر

_قوانین خانواده

_قوانین کار

_قوانین مالی

_قوانین اداری

_قانون نظام صنفی کشور

_قوانین ثبتی

_قوانین گمرکی

_قوانین شهرداری

_قوانین شوراها

_قوانین منابع طبیعی

_قوانین تعزیرات بهداشتی

_قانون نظارت بر رفتار قضات

_قوانین وکالت

2-آموزش شامل دو بخش حقوقی و کیفری است .در این قسمت نکات حقوقی و مسائل مربوط به هر یک با زبان ساده بیان شده که قابلیت اشتراک گذاری تک تک آموزش ها، یادداشت گذاری و افزودن به علاقمندی ها را دارد .

***

بخش دستیار نرم افزار شامل دو بخش پرونده ها و گزارشات می باشد:

1-پرونده ها: در این قسمت قضات و وکلا می توانند  پرونده ها و حق الوکاله های خود را با موضوع،تصویر و تاریخ مربوط به آن ثبت کنند  تا بانکی جامع را در اختیار داشته و پس از آن با جستجویی ساده پرونده های سالانه و ماهانه خود را مشاهده و حتی به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنند.

2-گزارشات:پس از ثبت پرونده ها و حق الوکاله ها حال می توان به این بخش رجوع کرد تا درصد و تعداد آنها را بصورت ماهانه و سالانه مشاهده ونمودارهای مربوطه را در آلبوم خود ذخیره کرد.

***

بخش آزمون نرم افزار دربردارنده بیش از 800 تست از آزمون های وکالت و قضاوت سال های گذشته می باشد که قابلیت اشتراک گذاری تک تک سوالات ، یادداشت گذاری و افزودن به علاقمندی ها را دارد.همچنین آزمونهای قضاوت و وکالت سال 94 نیز در این بانک بروز رسانی شده است.ای بخش شامل درسهای زیر است:

1-حقوق مدنی

2-حقوق جزا

3-آیین  دادرسی مدنی

4-آیین دادرسی کیفری

5حقوق تجارت

6-اصول فقه

7-فقه

8-حقوق اساسی

پس از برگزاری آزمون، کارنامه شما شامل میزان درصد پاسخگویی به جوابهای صحیح،غلط و بی پاسخ ارائه می گردد.همچنین پس از برگزاری آزمون نمودار نمرات شما نشان داده می شود تا از روند پیشرفت خود به خوبی آگاه شوید.

***

بخش دادخواست نرم افزار شامل نمونه فرم ها و سفارش می باشد:

1-نمونه فرم ها: شامل دادخواست ها متنوعی مانند: نمونه برگ دادگاه نخستین،بیع،اجاره،رهن،چک،سفته و...می باشد که می توان آنها را به اشتراک گذاشت.

2-سفارش : در این بخش شما می توانید شرح دعاوی خود را توضیح دهید و برای ما ایمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت دادخواست مورد نظرتان را تهیه و برای شما ارسال کنند.

***

بخش قرار ها شامل ملاقات ها و گزارشات می باشد:

1-ملاقات ها:شما می توانید تاریخ،مکان،زمان و موضوع قرارهای خود را در این قسمت ثبت کنید تا نرم افزار به شما قرار مربوطه را یاد آوری کند.همچنین شما می توانید قرارهای فعال و منقضی خود را به تفکیک روزانه،ماهانه و سالانه مشاهده کنید یا حتی در بخش جستجو قرار مورد نظر خود را بیابید و در صورت نیاز آنها را وارد بخش علاقه مندی ها کنید.

2-گزارشات:پس از ثبت قرارها شما می توانید تعداد و درصد قرارهای خود را به تفکیک ماهانه و سالانه مشاهده و نمودارهای مربوطه را در آلبوم خود ذخیره کنید.

***

بخش علاقه مندی ها نیز به صورت کاملا تفکیکی برای هر بخش قرار داده شده و تمامی امکانات آن قسمت شامل جستجو،یادداشت گذاری و... را دارا می باشد.

به هر حال امیدواریم این نرم افزار بتواند بخش کوچکی از نیازهای جامعه حقوقی کشور را برطرف کند.همچنین خوشحال خواهیم شد نظرات و انتقادات خود را از طریق ایمیل:      

flowchart.team@gmail.com  با ما در میان بگذارید.

اکنون پایان نیست بلکه شروعی است که پایان ندارد...

با تشکر

تیم فلوچارت

(50 % تخفیف به مدت محدود)

نرم افزار جامع حقوق یار را با 50 درصد تخفیف ، فقط با 5000 تومان دریافت نمایید.

امتیازات

رتبه میانگین
0.0
(0)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.