(29)
انتشار 1393/09/09
نسخه 1.02
اندروید 2.2 به بالا
گروه ایرانی
حجم 3.07 MB
قیمت 10,000 ریال

کاهش وزن به سبک لاغری رنگی(دکتر زعفرانیه)   ‪RGB Slimming Book کندو برنامه بهداشت و سلامت و پزشکی ایرانی www.1000raz.com زعفرانیه

تصاویر

توضیحات

این برنامه را با پیشگفتاری از پروفسور دکتر منوچهر جعفریان با تخفیف 30 درصدی به شما تقدیم می کنم ، امیدوارم که مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

بسیاری از رژیم های غذایی یا روشها و پیشنهاداتی که در کتابها و مجلات لاغری یا در مطب پزشکان به افراد به منظور لاغر شدن ارائه می شود،معمولا دارای عوارض جانبی روحی و جسمی است یا اگر عوارضی در بر نداشته باشد؛ موقت می باشند و این روش ها با صرف هزینه های بسیار پایدار نیستند .
در این کتاب پرسش هایی مطرح می شودکه : آیا مصرف داروهای لاغری که تا این حد در میان مردم رواج پیدا کرده ، می تواند به لاغری پایدار منجر شود ؟ چرا بیشتر آدم ها با گرسنگی دادن به خود و مصرف انواع داروهای لاغری میخواهند لاغر شوند؟ آیا روش های دیگری برای لاغری وجود ندارد؟ برای یافتن پاسخ این پرسش ها ، این کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم که راز و رمز لاغری است .
دراین کتاب با سبک جدید لاغری رنگی (RGB) که نتیجه تحقیقات و پژوهش های ماست آشنا خواهید شد . با مطالعه این کتاب به شما نشان می دهیم چطور می توانید با نشاط و دلپذیر(Graceful) و فقط با روش ها و فنون ذهنی و با استفاده از زیربنای باور(Belief) لاغر شوید و لاغری شما پایدار(Resistant) بماند .
روشی که شما در آغاز یادگیری آن هستید ، می تواند زندگی شما را دگرگون نماید. این کتاب شامل مجموعه ای از ایده ها ، روش ها و فنونی است که برای اولین بار در یک مجموعه نوشتاری گردآوری شده است . این روش ها و ایده ها که در تمرین های این کتاب آورده شده است، همگی مورد آزمایش قرار گرفته اند و به اثبات رسیده اند . با گنجاندن این برنامه لاغری در زندگی روزمره تان ، شما با احساس خوشحالی به سلامتی و خوش اندامی خواهید رسید و این خوش اندامی پایدار خواهد بود .
شما یاد خواهید گرفت که مسیر پیشرفت به سوی لاغری را با فنون برنامه های غذایی کتاب با نشاط و با انگیزه بپیمایید . شما با تکرار تمرین هایی که در پایان هر فصل موجود است، قدم به قدم به سمت لاغری نزدیک تر می شوید .
این کتاب «راز لاغری» است و این راز آن قدر ساده است که بیشتر مردم آن را نمیبینند . اگر چیزی را به اندازه کافی بخواهید و اگر مدت زمان طولانی بر آن پافشاری کنید و در انجام آنچه که دیگران قبل از شما آن را به انجام رسانده اند ، تلاش کافی کنید ، هر چه که بخواهید می توانید به دست آورید و باید گفت لاغری خواسته شماست .
این کتاب « راز لاغری» است و این راز آن قدر در دسترس است که بیشتر مردم آن را نمی بینند . این راز در زندگی شما جاری است . در درون و در باور شماست .اگر این باور ها را بشناسید و با آن آشنا شوید، همیشه در نزد شما ماندگار خواهد شد و دسترس شما خواهد بود .
این کتاب «راز لاغری» است و این راز را با تمرین مهارت ها و فنون کتاب به شما خواهیم آموخت . به دو دلیل مطمئن هستیم که این مهارت ها و فنون و روش های ذهنی به لاغری شما منجر خواهد شد . اول اینکه این روش ها ، از طریق آزمایش و خطا به اثبات رسیده اند و همگی بدون ضرر و عوارض جانبی، مورد استفاده قرار گرفته اند و دوم ، بسیاری از افرادی که این سبک لاغری را به طور جدی ، در برنامه غذایی خود قرار داده اند به لاغری پایدار رسیده اند .
این کتاب «راز لاغری» است و پاسخ ما به کسانی است که از ما درخواست کرده اند تا این مفاهیم ذهنی را به شکل کتاب ارائه کنیم . این سبک لاغری که شما در این کتاب یاد خواهید گرفت، همان است که در همایش ها و در کارگاه های ویژه لاغری ارائه می گردد . این سبک لاغری یک رویکرد جدید و فراگیر و یک تغییر در سبک زندگی شماست . سبک لاغری که خود در زندگی انتخاب می کنید . سبک «لاغری رنگی». سبک دلپذیری که بسیار متنوع و راحت و بدون رنج و عذاب خواهد بود .
و آخرین نکته قبل از آنکه خواندن کتاب را آغاز کنید: ما کشف بزرگی انجام داده ایم . کشف بسیار ساده لاغری ذهنی . در طی جلساتی که این روش را بازگو کرده ایم،کسانی که بعد از اولین جلسه ،آنرا به کار گرفته اند ، نزد ما بازگشته اند و گفته اند که «باور نمیکنید که چه تغییری در وجود ما ایجاد شده؟» و آنها درباره تغییرات معجزه آسایی که در اندام و زندگی خود با بکارگیری این برنامه لاغری، بوجود آمده با ما صحبت کرده اند .
بنابراین زندگی زیبا و در عین حال کوتاه است . ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا در این سفر زندگی موفق باشید و با اندامی مناسب به زندگی زیبای خود ادامه دهید . باشد که این کتاب همراهی مناسب باشد برای سفر زندگی شما . این سبک لاغری نوین که از آن ماست، هدیه ای است به شما. تندرست باشید.

تغییرات در نسخه 1.02

برطرف شدن اشکال برنامه

امتیازات

رتبه میانگین
4.7
(29)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

GT-I9300 1393/03/17 :: hoseinsadooghi165

خیلی خوبه،سبک جدیدوجالبی داره.

GT-I9105P 1393/03/17 :: Raha

جمله هاش بالای دیپلمن من متوجه نمیشم

HTC One 1393/03/15 :: bargrizan915

هنوز کامل نخواندم ولی فکر میکنم مفید باشه

HUAWEI G510-0200 1393/03/13 :: chamaniazar

خیلی عالی و تاثیر گذاره ممنونم

مشاهده ادامه نظرات