(1)
انتشار 1393/08/11
نسخه 2.1
اندروید 0 به بالا
گروه ایرانی
حجم 1.43 MB
قیمت 16,000 ریال

همیار تحصیل   ‪Education Cooperative کندو برنامه آموزشی ایرانی (ندارد) ابوالفضل جعفری

تصاویر

توضیحات

*برای حمایت از برنامه نویس و انتشار برنامه های جدید 5ستاره یادتون نره*
*این برنامه با بررسی نظرات و خواسته های کاربران در سایر برنامه های مشابه و رفع نقاط ضعف و کاهش قیمت نسبت به آن ها ایجاد شده است،که مقایسه آن با دیگر برنامه ها به کاربران گرامی واگذار می شود.*

ویژگی نسخه 2.1

(قابلیتی که دیگر برنامه های مشابه آن را ندارند)
توجه کنید کلیه درس ها و رویدادها با به روزرسانی حذف می شوند اگر از نسخه قبلی استفاده می کنید،آن ها را در جایی یادداشت و در نسخه جدید وارد نمایید
این نسخه یک فیلد برای نسخه پشتیبان(برای دانشجویان شماره ترم وبرای دانش آموزان سال تحصیلی و...) دارد که وقتی شما یک درس با شماره پشتیبانی جدید ثبت می کنید به طور خودکار برنامه داده های قبلی را ذخیره و وارد نسخه پشتبان جدید می شوید و سایلنت شدن تلفن همراه بر اساس شماره پشتیبان جدید وارد شده می باشد و در هر موقع که خواستید می توانید از تنظیمات باز برنامه را با هر شماره پشتیبانی که خواستید دوباره بازیابی کنید.

خواهشا تا انتهای توضیحات را بخوانید!
این برنامه به شدت برای دانشجویان و اساتید و سپس برای دانش آموزان و معلمان عزیز پیشنهاد می شود!
درابتدا این را بگویم که اگر شما هیچکدام از موارد بالا هم نیستید باز این برنامه دو کارایی برای شما هم دارد که در ادامه توضیح می دهم!
1.آیا تابحال شده که بخواهید سر کلاس گوشی شما به صورت خودکار سایلنت شود؟شما می توانید در تنظیمات برنامه این کار را انجام دهید که سر کلاس گوشی شما بی صدا،ویبره یا بدون تغییر باشد!
2-آیا تابحال شده که ندانید این هفته زوج است یا فرد؟ کافی است شما هفته ای که در آن هستید تعیین کنید که زوج است یا فرد تا هفته های بعدی تا آخر ترم را برنامه به شما بگوید زوج است یا فرد!
3-آیا تا بحال شده که استاد کوئیز یا تکلیفی را تعیین کنند و شما یادتان برود و یا اینکه بخواهید زمانِ هشداری برای خواندن کوئیز و یا انجام تکلیف تعیین کنید تا به شما یاد آوری شود؟ در این برنامه شما می توانید زمان گرفتن کوئیز یا تحویل تکلیف و یا زمان خواندن کوئیز یا انجام تکلیف را در آن ثبت کنید و یک تاریخ و ساعتِ دلخواه برای یادآوری آن نیز ثبت کنید تا برنامه به شما یادآوری کنید!
4-آیا تا به حال شده که بخواهید برنامه هفتگیتون را(با قابلیت نمایش درسهایی که هفته های فرد دارید به صورت تک ستاره در کنار نام آن و درسهایی که هفته های زوج دارید به صورت دو ستاره در کنار نام آن) بصورت مرتب بر اساس زمان شروع کلاس در هر روز از هفته،همانطور که در عکس ها قابل مشاهده است،همیشه همراه خود داشته باشید ؟
5-آیا تا به حال شده که بخواهید جزئیات هر درس(شامل نام استاد،کلاس و ساختمان و ساعات کلاس ) وهمچنین تاریخ امتحان و جزئیات بیشتری از آن (شامل محل، شماره ردیف و....)را ثبت کنید تا در تاریخی که برای یادآوری آن ثبت کردید به شما یاد آوری کند ؟

دو کارایی اضافه تر که همه(علاوه بر دانشجویان ، دانش آموزان و اساتید و معلمان)می توانند از آن بهره ببرند را به صورت سوال،جواب توضیح میدم:
6-آیا شما برای کارهای غیر درسی هم برنامه ریزی دارید؟ در این برنامه می توانید رویدادهای غیر درسی خود را نیز ثبت کنید و توضیح(فیلدی که می توانید هرچقدر که می خواهید در آن تایپ کنید) و تاریخ یادآوری را برای آن ثبت کنید تا به شما یاد آوری کند(کاری که برنامه های یادآور انجام می دهد)
7-آیا تا به حال شده که خواب باشید و گوشی شما زنگ بخوره ؟شما می توانید کلاسی را به نام خواب تعیین کنید!!!! تا در آن ساعت گوشی شما سایلنت شود(البته اگر در تنظیماتِ برنامه گزینه سایلنت بودن سر کلاس را اننتخاب کرده باشد)

توضیح پایانی:


برنامه به صورت خیلی ساده طراحی شده تا کاربر زمان زیادی را صرف یادگیری برنامه نکند به راحتی با آن کار کند و بیشتر به کارایی توجه کند و برای راهنمای برنامه هر جا که لازم بود آیکنی قرار دادن تا همیشه راهنما در دسترس باشد.

در رابطه با قیمت برنامه ،این را بگم که قیمت این برنامه در حد یک دفترچه یادداشتی است که شما در شروع کلاسها می خرید،در حالی این برنامه با قابلیتهایی که در بالا ذکر شد،هر ترم قابل استفاده است!


لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را برای بهبود عملکرد نرم افزار، از طریق قسمت تماس با ما در برنامه ، با ما در میان بگذارید.
خواهشا قبل از دادن نظر، قسمت پاسخ به سوالات در برنامه را مطالعه بفرمایید و اگر جواب خود را پیدا نکردید نظر خود را ایمیل کنید

تغییرات در نسخه 2.1

نسخه 2.1
توجه کنید کلیه درس ها و رویدادها با به روزرسانی حذف می شوند اگر از نسخه قبلی استفاده می کنید،آن ها را در جایی یادداشت و در نسخه جدید وارد نمایید
افزودن قابلیت پشتیبان گیری بنا به درخواست یکی از کاربران(توضیح در قسمت بالا)
نسخه 1.3
رفع یک باگ(در نسخه قبلی اگر دو کلاس پشت سر هم داشتید مثلا 8تا10 و10تا12 کلاس 10تا12 سایلنت نمیشد(چون ساعت 10 ازحالت سایلنت بیرون می آمد و بلافاصله نمی توانست به ساینلت برود و الان 9:59 از سایلنت بیرون میاد و ساعت 10 دوباره سایلنت میشود)
تصحیح چند غلط املایی
نسخه 1.2
انتخاب رنگ برای هر درس

امتیازات

رتبه میانگین
5.0
(1)

نظر شما

شما وارد کندو نشده اید.

نظرات

در حال حاضر نظری وجود ندارد.